سه‌شنبه 6 اسفند 1398   12:28:41
11:201398/8/21

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و استانداری یزد

شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و استانداری یزد تفاهم‌نامه همکاری با محور بهسازی و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری، بین شهری و ریلی استان یزد و ترویج بهینه‌سازی مصرف سوخت در این استان امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این تفاهم‌نامه با توجه به ثبت جهانی شهر یزد به عنوان شهر تاریخی و تلاش شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و استانداری یزد برای بهره‌برداری از همه ظرفیت‌های بین‌المللی درباره کاهش شدت انرژی و آلاینده‌های زیست‌محیطی و استفاده از فناوری‌های روز، به امضای محسن دلاویز، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و محمدعلی طالبی، استاندار یزد رسید.

همکاری در اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و مصوبات شورای عالی انرژی، همکاری در تحقق برنامه ۵ ساله ششم توسعه کشور و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تلاش برای اجرای قوانین مصوب مرتبط با اصلاح الگوی مصرف و بهینه‌سازی سوخت که عملیاتی نشده باشد و تلاش برای کاهش مصرف سوخت و افزایش بهره‌وری مصرف سوخت در حوزه فعالیت استانداری یزد از جمله محورهای تعیین‌شده در این تفاهم‌نامه است.

در این تفاهم‌نامه تلاش شده با همکاری استانداری یزد محیط مناسب به‌منظور فرهنگ‌سازی و تبلیغات بهینه‌سازی برای اصلاح الگوی مصرف و ارتقای بهره‌وری فراهم شود.

2/28031

منبع: روابط عمومی شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت


کلمات کليدي
تفاهمنامه، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، استانداری یزد
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
کاهش 300 میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی قابل تحقق است
نفت فلات قاره 8 تفاهمنامه همکاری پژوهش محور امضا کرد
شرکت نفت فلات قاره 2 تفاهمنامه همکاری نوآوری امضا کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید