جمعه 4 تیر 1400   18:45:09
1399/11/19 یکشنبه مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات فاوا به‎دنبال صنعت نفت یادگیرنده است/ پشتیبانی 85 سامانه فعال در فاوای نفت مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات: فاوا به دنبال صنعت نفت یادگیرنده است / پشتیبانی 85 سامانه فعال در فاوای نفت مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح فعالیت های این مدیریت، اظهار کرد: 85 سامانه فعال در فاوای نفت پشتیبانی می شود. تعیین تکلیف سامانه های غیرفعال

وی افزود: سیستم ها عمر مشخصی دارند و بعد از آن یا باید ارتقاء یابند و یا از رده خارج شوند، بنابراین تعیین تکلیف سامانه های غیرفعال در دستور کار قرار گرفت.

این مقام مسئول اظهار کرد: سامانه يكپارچه سازي طبقه بندي كالاي صنعت نفت با ايران كد نیز با اهداف يکسان سازي و يکپارچگي کد کالا در سطح صنعت نفت، ايجاد شناسنامه براي تمامي کالاها در سطح صنعت نفت، همگوني کدهاي صنعت نفت با ايران کد و امکان برقراري ارتباط دو سويه با تامين کنندگان تجهيزات صنعت نفت اجرایی شده است.
بازآیی افزود: سامانه یکنواخت تدارکات کالا نیز با حضور یک کمیته فعال، در حوزه شرکت ملی نفت 95 درصد و در حوزه شرکت ملی گاز و پالایش و پخش هم نزدیک به 100 درصد پیشرفت داشته است.

مدیر فاوای شرکت ملی نفت ایران 2 سامانه اطلاعات بالادستی و سامانه جامع امور بین الملل را از دیگر سامانه های مهم فاوای نفت برشمرد و گفت: این سامانه ها از سوی کارشناسان شرکت ملی نفت طراحی شده و پشتیبانی می شود.

بازآیی با بیان اینکه یک مرکز تداوم سرویس به منظور افزايش آمادگي سازمان براي مقابله با رخدادهايي كه موجب قطع خدمات كسب وكار مي شود، راه اندازی شده است، اظهار کرد: قرار است سال آینده در شیراز نیز مرکزی جدید راه اندازی شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بيشتر