جمعه 4 تیر 1400   18:09:01
1399/11/19 یکشنبه نشست هم اندیشی مدیران فاوای شرکت ملی نفت ایران نشست هم اندیشی مدیران فاوای شرکت ملی نفت ایران مورخ 29 بهمن در سالن شهید بهشتی وزارت نفت برگزار گردید. وی افزود: با طراحی سامانه جدید و حذف چاپ کاغذ در سامانه مالی که شرکت ملی نفت، پتروشیمی و پالایش و پخش را پشتیبانی می کند، ماهانه بیش از 5 میلیارد ریال صرفه جویی شده است.

این مقام مسئول به سامانه جدید "به سما" با رویکرد بهینه سازی مصرف سوخت اشاره کرد و افزود: طراحی جدید این سامانه از سوی کارکنان فاوای نفت در دست اقدام است.

به گفته بازآیی مرکز مانیتورینگ نیز با هدف اعلام هشدار، تشخیص مشکلات و پیش بینی وقایع فعال است و به کمک آن از دارایی های شرکت محافظت می شود.

وی در پایان ضمن اشاره به دیگر اقدامات مهم فاوای نفت گفت: در حال حاضر پروژه ارتقاء بستر نرم افزاري با محوریت سامانه حقوق، دستمزد و منابع انساني نفت، اصلاح تاريخ سامانه هاي آنلاين، برنامه راهبردي و معماري سازماني فاواي نفت، بسط و توسعه يكپارچه زيرساخت ارتباطي سامانه اطلاعات بالادستي صنعت نفت، اتوماسيون صنعتي (ديسپچينگ و ...) شركت ملي نفت ايران، گواهی الکترونیکی، ارتقاء امنیت و استقرار سيستم مديريت امنيت اطلاعات و بسط و توسعه سرويس هاي دولت الكترونيكي از مهمترین فعالیت هایی است که در مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران دنبال می شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بيشتر