جمعه, 15 مهر 1401

  • ساعت : ۲۱:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ 
  • کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۲۵۳۰
پیام گرامیداشت روز خبرنگار
روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی که در تقویم ملی به عنوان روز خبرنگار ثبت شده است، از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی برای تلاش‌های بی‌وقفه در این عرصه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام روابط عمومی این شرکت آمده است:

هفدهم مردادماه، بهانه‌ای برای به یاد آوردن تلاش‌ها و همت زنان و مردانی است که رسالتی بزرگ بر عهده دارند و در مسیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی، عزمی راسخ و تلاشی استوار دارند؛ وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و در مسیر تعالی جامعه گام بر می‌دارند.

این روز فرصتی است تا از تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی فعالان رسانه، به ویژه خبرنگاران پرتلاش و ارجمند حوزه نفت و انرژی که به اقتضای سختی‌های کاری در این صنعت، رنج بی‌شماری را در مسیر به  تصویر کشیدن دستاوردها و همت کارکنان آن به جان می خرند، تقدیر و تشکر کنیم.

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ضمن گرامیداشت عزاداری شهادت حضرت امام حسین(ع) و سالروز شهادت شهید صارمی که در تقویم ملی به عنوان روز خبرنگار ثبت شده است، در این روز به فعالان عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی خداقوت می‌گوید و برای همه این عزیزان، موفقیت در ادای این ماموریت خطیر و سلامتی و توفیق روزافزون آرزومند است.

 

امتیاز :  ۱.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V6.0.19.0