رئیس‌جمهوری گفت: سرمایه‌گذاری بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ اقتصادی در ت ...
وزیر نفت از بهره‌برداری کامل خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک تا پا ...

وزیر نفت تأکید کرد

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ 
وزیر نفت گفت: صادرات نفت خام ایران بدون هیچ‌ مشکلی به بازارهای هدف ...

اوجی در دیدار با وزیر اقتصاد، تجارت و صنایع ژاپن:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ 
وزیر نفت با اعلام آمادگی کامل وزارت نفت برای همکاری با شرکت‌های ژا ...
وزیر نفت در تداوم دیپلماسی انرژی دولت سیزدهم با شرکت‌های بزرگ نفت ...

وزیر نفت در مصاحبه با شبکه دولتی کشور ژاپن بیا ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ 
وزیر نفت از گسترش روابط انرژی با کشورهای دوست مانند چین و روسیه در ...

حفارمردان شرکت ملی حفاری ایران در تلاش شبانه‌روزی در نیمه نخست امسال موفق به حفر و تکمیل ۴۵ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹ حلقه بیشتر است.

ماهنامه اکتشاف و تولید نفت و گاز در تازه‌ترین رده‌بندی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رتبه‌ی علمی "ج" شد.

   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ 

در نیمه نخست امسال در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضریب حوادث ۷۵ درصد، ضریب تکرار حوادث ۵۲ درصد و شاخص حوادث ۷۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از برگزاری دوره‌های آموزش HSE برای ۷ هزار و ۵۱۰ نفر از کارکنان این شرکت در قالب ۶۰ هزار نفرساعت به‌منظور ارتقای سطح آگاهی‌ کارکنان، همچنین پیاده‌سازی فرهنگ HSE از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

   

دبیرکل اوپک:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ 

دبیرکل اوپک تداوم سرمایه‌گذاری در بخش‌های بالادست و پایین‌دست صنعت نفت را لازمه برقراری ثبات در بازارهای جهانی نفت دانست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ 

در پی انتظار سرمایه‌گذاران برای تصمیم سی‌ودومین نشست وزیران نفت و انرژی ائتلاف اوپک‌پلاس، قیمت نفت در ساعت‌های اولیه معاملات بازارهای جهانی روز دوشنبه (۱۴ شهریورماه) بیش از یک دلار افزایش یافت.

   

به همت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران در یک سال گذشته ۱۰۵ هزار و ۲۸۳ دوز واکسن کرونا در سه نوبت به کارکنان وزارت نفت و عموم مردم تزریق شده است.

هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، بیشتر محوطه‌ها و ساختمان‌های ستادی متعلق به صنعت نفت در سراسر کشور به تصاویر شهدا و دوران جنگ تحمیلی مزین شده است.

   

   
   
   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ 

   

  • ماهنامه.jpg
  • دستاوردها.jpg

همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت امور ایثارگران شرکت ملی نفت ایران، مراسم گرامیداشت و تجلیل از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در این شرکت برگزار شد.

عکاس: حمیدرضا نوروزی

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ 

آیین رونمایی از تجهیزات سرچاهی با فشار کاری ۱۵ هزار پام (پوند بر اینچ مربع) صبح امروز سه شنبه (یکم شهریورماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت و محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در شهرک صنعتی شمس آباد برگزار شد.

   گروه دورانV6.0.19.0