14:121397/12/7

پیشرفت ٩٨ درصدی جاده دسترسی به واحدهای عملیاتی پارسی

شرکت بهره‎برداری نفت و گاز آغاجاری برای عمل به مسئولیت‎های اجتماعی خود جاده دسترسی به واحدهای عملیاتی پارسی و روستاهای همجوار را احداث کرده است که با پیشرفت ۹۸ درصدی، در آستانه بهره‎برداری قرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری، ابراهیم پیرامون، مدیرعامل این شرکت گفت: در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و خدمات‌رسانی به کارکنان و روستاهای همجوار تاسیسات عملیاتی، احداث این جاده که به طول ١٠ کیلومتر درسال ٩٦ آغاز شده بود، با استفاده از امکانات داخلی و مشارکت بخش خصوصی در مرحله پایانی قرار دارد و در روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه در ٢٢ بهمن سال گذشته با حضور استاندار خوزستان، جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران شهرستان بهمئی کلنگ‌زنی شد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده با پیشرفت ٩٨ درصدی در اسفند امسال راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه مذکور افزون بر تسهیل و بی‌خطرسازی عبور و مرور کارکنان واحدهای طرح اقماری پارسی کلاستر و پارسی دره نی، سبب کاهش بُعد مسافت این واحدها تا محل مجتمع اقامتی می‌شود، یادآور شد: حدود ۱۰ روستا از شهرستان‌های رامهرمز و بهمئی از جاده‌ای مناسب برخوردار خواهند شد و تردد وسایط نقلیه و دسترسی به شهرهای باغملک، رامهرمز و بهمئی تسریع می‌شود.

2/26020
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


راه‌اندازی خط لوله ۳۶ اینچ نفت صادراتی امیدیه
خط لوله انتقال نفت حدفاصل امیدیه-اهواز در مدار عملیات قرار گرفت
احداث معلم‌سرای امیدیه با مشارکت شرکت نفت‌ و گاز آغاجاری