13:211398/3/29

بررسی روند همکاری مناطق نفت‌خیز جنوب و پتروشیمی بندرامام

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و پتروشیمی بندرامام تازه‌ترین شرایط رفع موانع انتقال خوراک و تفاهم‌های دو شرکت را بررسی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سعید کوتی، مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب روز گذشته (سه‌شنبه، ۲۸ خردادماه) به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کردند که پس از آن نشستی با هدف رفع موانع انتقال خوراک و تفاهم‌های دوجانبه با حضور حمیدرضا رستمی، مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد و میانی شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

حمیدرضا رستمی، مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در این نشست اظهار کرد: در شرایط کنونی جایگاه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به عنوان صنعت بالادستی و همچنین صنعت پتروشیمی، به عنوان صنعت پایین‌دستی به منظور استفاده مناسب و بهینه از منابع طبیعی کشور اهمیت بسیار بالایی دارد.

وی ادامه داد: همواره پتروشیمی بندرامام با درک صحیح از این مسئله در مسائلی مختلف همچون تأمین قطعات، نگهداری از تجهیزات و تعمیرات نهایت مشارکت و همکاری را با شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب داشته است.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام یادآور شد: باید همگی برای همدلی و انسجام حداکثری بین دو مجموعه تلاش کنیم و استمرار این نشست‌ها، تشکیل کارگروه‌های مشترک و نشست‌های پیاپی، سبب ارتقای سطح هماهنگی و نظم بیشتر در اجرای امور می‌شود.

شرکت پتروشیمی بندرامام دارای واحدهای تفکیک میعانات گازی (NF) است که شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب خوراک اصلی این واحدها را که مایعات گازی (ان‌جی‌ال) است، تأمین می‌کند.

2/26836
کلمات کليدي
پتروشیمی بندر امام، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان
اعزام گروه‌های امدادی مناطق نفت‌خیز جنوب به مناطق زلزله‌زده خوزستان
مناطق نفت‌خیز جنوب برنامه مستقلی برای کارکنان قرارداد مدت موقت ندارد