09:401398/3/20
در نخستین نشست هیأت مدیره جدید تاکید شد
ضرورت توجه ویژه به انضباط مالی و اداری در شرکت ملی حفاری

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در نخستین نشست هیأت مدیره جدید این شرکت بر ضرورت توجه ویژه به انضباط مالی و اداری تاکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست روز یکشنبه (19 خردادماه) که با حضور اعضای هیأت مدیره سابق و جدید برگزار شد، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری از اعضای سابق به پاس  خدمات، زحمات و اخذ تصمیمات در دوره مسئولیت تقدیر و سپس جلسه با حضور اعضای جدید آغاز شد.

در این جلسه که یک هزار و یکصد و هفتادمین نشست هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از بدو تاسیس به شمار می آید، مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک به اعضای جدید، گفت: شرکت ملی نفت ایران انتظاراتی از ملی حفاری دارد که باید به این نکات توجه جدی شود زیرا این شرکت به عنوان یکی از شرکت های بالادستی زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران، نقش مهمی در تولید ایفا می کند .

سید عبدالله موسوی با تاکید بر اهتمام ویژه به انضباط مالی، هر گونه تصمیم گیری بر مبنای کار کارشناسی و مطالعات فنی و مهندسی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری که یکی از اعضای اصلی هیأت مدیره نیز محسوب می شود باید بر تمامی فعالیت های شرکت نظارت داشته باشد .

وی انضباط اداری را مهم و لازم خواند و افزود: اجرای مقررات و ضوابط در این زمینه باید با دقت پیگیری شود زیرا  نظم در کار موجب پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت شده و بهره وری و بهبود راندمان را در پی خواهد داشت .

موسوی به موضوع ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در بخش های عملیاتی، فنی مهندسی، پشتیبانی و ستادی شرکت اشاره کرد و گفت: در این خصوص نقش مدیریت اچ اس ای بسیار مهم و رعایت الزامات، مقررات و حساسیت در آن موجب سلامت مجموعه کارکنان و تجهیزات، کاهش بیش از پیش ضریب حوادث،  ارائه کار و خدمات کیفی و مطابق با استانداردها می شود .

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران بهینه کردن هزینه ها، ایجاد توازن بین هزینه ها و در آمدها، توجه به کاریابی و افزایش درآمدها با استفاده از ظرفیت های موجود در بخش های عملیاتی و خدمات فنی، به روز رسانی و تعمیرات تجهیزات، همسو با هم افزایی بیشتر با شرکت های کارفرمایی، مراکز علمی، پژوهشی و پیمانکاران را یادآوری و برای نمونه به بازسازی سامانه جکینگ دستگاه حفاری شهید مدرس که به تازگی در نتیجه تعامل میان بخش های داخلی شرکت و بر مبنای کار مهندسی با موفقیت صورت گرفت، اشاره کرد .

بر اساس این گزارش، در جلسه اخیر مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران که به طور فوق العاده به ریاست مسعود کرباسیان و با حضور اعضاء تشکیل شد، سید عبداله موسوی به عنوان عضو اصلی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی حفاری منصوب شد. همچنین بر اساس صورت جلسه مجمع آقایان بابک زنگنه، صادق قربانی، علی دقایقی و مهران مکوندی به عنوان اعضای اصلی و مسعود افشار و حمید رضا خوشایند به عنوان عضو علی البدل منصوب شدند .

4/26645

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
ملی حفاری، نشست هیات مدیره، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


مناطق نفت‎خيز جنوب و ملي حفاری توافقنامه همکاری امضا می‎کنند
امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد خراسان رضوی
لزوم پایش مستمر قراردادهای ملی حفاری با استفاده از سیستم‎های نوین نرم‎افزاری