16:501398/1/17

توانمندی قابل توجه آزمایشگاه‎های پایانه‎های نفتی ایران در سطح بین‌المللی

مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی ایران از توانمندی قابل توجه آزمایشگاه‎های تحقیقاتی پایانه‎های نفتی ایران در سطح داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسدروز در بازدید از آزمایشگاه اداره شیمیایی پایانه نفتی خارگ اظهار کرد: اداره شیمیایی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، شامل آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت و ارزیابی نفت خام و میعانات گازی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی (full crud assay) در سطح داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی توانمندی قابل توجهی برای ارائه همه خدمات فنی و تخصصی دارد.

وی افزود: آزمایشگاه شیمیایی شرکت پایانه‌های نفتی ایران به عنوان ذی‌صلاح و متخصص در زمینه آزمایش‌های نفت خام و فرآورده‌های نفتی از طریق موسسه اعتباردهنده استاندارد جهانی به همه مراجع، موسسه‌ها و کمیته‌های بین‌المللی اعتبارسنجی معرفی و تائید شده است.

اسدروز گفت: اداره شیمیایی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، شامل آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت و ارزیابی نفت خام و میعانات گازی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی (full crud assay) در سطح داخلی، منطقه‌ای و جهانی توانمندی قابل توجهی برای ارائه همه خدمات فنی و تخصصی دارد.

وی تصریح کرد: این موفقیت که با رعایت چهار منبع مدیریتی، فیزیکی، مالی و فناوری مطابق با تجهیزات پیشرفته مربوط به عملیات صحت‌سنجی و به‌کارگیری آخرین دستورعمل‌های استاندارد و استفاده از نیروهای توانمند و مجرب محقق شد، سبب ارتقای سطح خدمات آزمایشگاهی صنعت نفت کشور شده است.

وی گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران با برخورداری از یک آزمایشگاه مرجع، یکی از بزرگ‌ترین مراکز سنجش کیفی نفت خام در سطح جهان است و می‌تواند آزمایش‌های مربوط به نفت خام و فرآورده‌های نفتی را به‌طور دقیق و بر اساس آخرین استانداردهای مرجع بین‌المللی انجام دهد.

اسدروز با بیان اینکه مهم‌ترین ویژگی‌های کار صادرات نفت خام و میعانات گازی کشور، لزوم همخوانی و مطابقت با استانداردهای روزآمد دنیاست، تاکید کرد: فرآیند نظارت، کنترل و دقت بر عملیات صادرات نفت را افزایش خواهد داد و این مورد با دقت بسیار بالا در پایانه‌های نفتی ایران در حال انجام است.

2/26206

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، آزمایشگاه
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


کمک به توسعه صنعت نفت با بهره‎گیری از توان شرکت‎های دانش‎بنیان
امضای تفاهمنامه همکاری شرکت پایانه‌های نفتی ایران با سه شرکت دانش‌بنیان
آماده‌باش کامل پایانه‌های نفتی ایران برای کمک به سیل‌زدگان