:.
انتصاب
طی حکمی از سوی احمد قلعه بانی؛ سید محسن قمصری با حفظ سمت مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران شد مشاور وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی، سید محسن قمصری را با حفظ سمت سرپرستی شرکت ملی صادرات گاز ایران، به سمت مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد و در حکم جداگانه ای از علی اصغر عرشی، مدیریت سابق امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران نیز تقدیر و تشکر به عمل آورد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،احمد قلعه بانی؛ مشاور وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، طی حکمی سید محسن قمصری را با حفظ سمت سرپرستی شرکت ملی صادرات گاز ایران، به سمت "مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران" منصوب کرد.
در حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، خطاب به سید محسن قمصری آمده است:
جناب آقای سید محسن قمصری ،نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم ، با حفظ سمت سرپرستی شرکت ملی صادرات گاز ایران، به سمت "مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران" منصوب می شوید.
موارد ذیل از حیطه وظایف آن مدیریت مورد تاکید است:
  • تعامل با شرکت های ملی و بین المللی موثر در بازار نفت
  • تعامل موثر با مدیران ستادی و مدیران عامل شرکت های تابعه
  • استفاده از نیروهای مجر و متخصص در انجام مذاکرات بین المللی
  • ارائه برنامه و استراتژی مشخص و مدون در خصوص نقش شرکت ملی نفت ایران در بازارهای بین المللی
امید است با اتکال با الطاف خداوند متعال و همکاری صمیمانه مدیران و پرسنل آن مدیریت، درانجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
گفتنی است مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکم جداگانه ای از علی اصغر عرشی، مدیریت سابق امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران نیز تقدیر و تشکر به عمل آورده است که متن حکم به شرح ذیل است:
جناب آقای علی اصغر عرشی ، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را به پاس زحمات و تلاش های موثر و صادقانه جنابعالی در طول مدت تصدی مسئولیت "مدیریت امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران" ابلاغ نموده و توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

شماره خبر: 4- 8373
کلمات کليدي
مدیریت امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران, انتصاب, سید محسن قمصری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


انتصاب مدیر سرمایه‎گذاری و کسب و کار شرکت ملی نفت ایران
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب شد
نماینده عرضه نفت‎خام شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی منصوب شد