15:451397/7/10

تندیس مرد آتشکار مناطق نفت‎خیز جنوب رونمایی شد

تندیس مرد آتشکار، یادمان شهدای آتش‎نشان مناطق نفت‎خیز جنوب دوشنبه، نهم مهرماه با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب در جوار یادمان شهدای گمنام شهرک نفت رونمایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، در این آیین که به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش‎نشانی برگزار شد، بیژن عالی‎پور ضمن قدردانی از همه کارکنان HSE مناطق نفت‎خیز جنوب گفت: همت و از خودگذشتگی کارکنان ایمنی و آتشکاران در گستره عملیاتی شرکت به‎ویژه در مهار آتش‌سوزی پتروشیمی بندرامام و فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید هیچگاه از یاد نخواهد رفت.

وی افزود: همچون گذشته تاکید می‎کنم که به‌رغم آمادگی و روزآمد بودن گروه ایمنی شرکت، همه کارکنان که سرمایه‎های انسانی و ارزشمند سازمان هستند، ضرورت دارد استانداردها و الزام‎های ابلاغی ایمنی را رعایت کنند تا هیچگاه شاهد از دست دادن نیروهای خوب و کارآزموده نباشیم.

2/4/25190

کلمات کليدي
روز ایمنی و آتش نشانی، شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب،
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


حراست از نیروی انسانی و دارایی‎ها مورد تاکید HSE است/ صرفه‎جویی قابل توجه آب و برق در منطقه بهرگان
فرهنگ ایمنی باید نهادینه شود
  • 1397/7/9 دوشنبه مدرعامل شرکت نفت فلات قاره: فرهنگ ایمنی باید نهادینه شود
    مدرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: هرچند آمارهایی همچون تعداد نفرساعت‎های بی‎حادثه که با همت و تلاش کارشناسان HSE صنعت نفت محقق شده به ویژه در شرایط کنونی اقتصاد برای ما اهمیت دارد، اما بهتر از این شاخص‎ها، فرهنگ ایمنی است که برای ما ارزشمند است و باید نهادینه شود.
پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به‎مناسبت روز ملی ایمنی و آتش‎نشانی