13:291393/9/3

همایش تجلیل از پیشکسوتان بسیج وزارت نفت برگزار شد

همایش تجلیل از پیشکسوتان بسیجی وزارت نفت، همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، یدالله رحمانی؛ سرپرست بسیج وزارت نفت در همایش تجلیل از پیشکسوتان مرکز بسیج وزارت نفت که روز گذشته (2 آذر ماه) در سالن اجتماعات شهید بهشتی برگزار شد، بر ضرورت تجلیل از پیشکسوتان هر حوزه تاکید و تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان هر حوزه به طور مستدام باید سر لوحه فعالیت هر سازمان قرار گیرد.
رحمانی با تشریح نحوه دعوت از پیشکسوتان بسیجی، افزود: سال های آینده این برنامه تکمیل‌ تر خواهد شد، بنابراین همکاران می‌توانند پیشنهادهای خود را برای بهبود اجرای برنامه ارایه کنند.
عضو بسیج وزارت نفت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در زمینه بسیج، یادآوری کرد: بسیجی سه وظیفه تهذیب، بصیرت، عمل به‌ اندازه و به ‌موقع را دارد بنابراین با تمام توان باید این سه مورد را در حیطه فعالیت های خود به کار گیرد.
رحمانی، بر ضرورت زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا و ادامه راه آنان تأکید کرد و گفت: امنیت و اقتدار امروز ایران، حاصلِ رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری و ایثار شهداست.
امیرخانی، جانشین بسیج کارمندان نیز در این همایش به تبیین، راهبرد دفاعی آمریکا پرداخت و با اشاره به موضوع تمدن اسلامی گفت: متعالی‌ترین انقلاب اسلامی، تحقق تمدن اسلامی است.
وی مقدمه تحقق تمدن اسلامی را ایجاد الگویی اسلامی دانست و افزود: تمدن اسلامی در واقع فضای ایجاد می کند که انسان می تواند در این دنیا و آخرت رستگار زندگی کند.

شماره خبر:2/15571
عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
بسیج، همایش، وزارت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت برگزار شد
پروژه‎های عمرانی مناطق نفت‎خیز آماده خدمت‎رسانی به زائرین اربعین
انتظار سرمایه‎گذاری 6.3 میلیارد دلاری برای تأمین تجهیزات مورد نیاز