09:181397/9/28
با عنوان اصول و فنون مذاکره
ششمین دوره آموزشی مديران ستادی شركت ملي نفت ایران برگزار شد

ششمین دوره از مجموعه دوره‌های آموزشي كپسول كورس (Capsule Course) ويژه مديران ارشد ستادي شركت ملي نفت ايران با عنوان اصول و فنون مذاکره (با رویکرد مذاکرات داخلی) از سوي معاونت مدیر توسعه منابع انسانی در آموزش و بهبود منابع انسانی برگزار شد.


به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی شركت ملي نفت ايران، اين دوره آموزشي، با هدف افزايش سطح آگاهي مديران در حوزه اصول و فنون مذاکره، روز سه‌شنبه (27 آذرماه 1397) در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی پنجم، برگزار شد.

محمدرضا فخرايي، معاون مدير توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در آموزش و بهبود منابع انساني با اشاره به این‌که در دوره مذکور به تمامي مديران شرکت‌کننده اصول و فنون مذاکره با رویکرد مذاکرات داخلی آموزش داده شد، گفت: در این دوره ماهیت و مفهوم مذاکره، لزوم شناخت اطراف مذاکرات سازمانی، الزامات مذاکره برای مدیران، تکنیک‌ها و مهارت‌های مذاکره، فرایند مذاکره، شاخص‌های شناسایی مذاکره اثربخش، شاخص‌های مذاکره خوب و شیوه‌های عمومی بن‌بست شکنی آموزش داده شد.

فخرایی با بیان اینکه برای سال 97 برگزاری 10 کپسول کورس طراحی شده است، گفت: تاکنون شش دوره برگزارشده كه علت فشرده بودن این دوره‌ها، مشغله کاری مدیران است؛ اما در این دوره‌ها تلاش می‌کنیم تا از اساتید دارای دانش روز و تجربه صنعتی به‌ویژه صنعت نفت، بهره ببریم تا با زبانی سازمانی، شفاف و کاربردی، به مخاطبین آموزش دهند.

وی مخاطبین این دوره‌ها را مدیران ارشد و معاونین آن‌ها برشمرد و گفت:‌ اطلاع‌رسانی این دوره‌ها به روش های مختلف انجام می‌شود و اطلاع‌رسانی به‌صورت مکاتبه‌ای و ارسال پیامک صورت می‌گیرد.

معاون مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران بابیان اینکه محتوای تهیه‌شده در این دوره‌ها روی سامانه ال‌ام‌اس آموزش مرکزی و سامانه مکانیزه آموزش و رویش منابع انسانی نفت (آرمان) قرار می‌گیرد، گفت: کارشناسان صنعت نفت می‌توانند از آدرس‌های elearning.nioc.ir و amoozesh.nioc.ir به محتوی آموزشی موردنظر به‌صورت بصری دسترسی داشته باشند.

وی با بیان اینکه انتشار محتویات دوره‌ها به‌صورت تصویری در سامانه‌های آموزش مرکزی نتایج بسیاری به دنبال دارد، گفت: کارکنان با مراجعه به این سامانه‌ها و بهره‌برداری از محتویات تصویری، می‌توانند در جهت ارتقا دانش خود گام بردارند.

بر اساس این گزارش، مدرس دوره ششم سید نصرالله ابراهیمی، دارای دکتری تخصصی در رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه شفیلد کشور انگلستان و عضو هیئت‌علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران (گروه حقوق خصوصی نفت و گاز) با تجارب بالا در حوزه مذاکرات، قراردادها و عضو انجمن مذاکره‌کنندگان بین‌الملل نفتی (IPNA) بود .

7/18454
 
کلمات کليدي
آموزش، اصول و فنون مذاکره، محمدرضا فخرایی، سید نصرالله ابراهیمی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


دوره آموزشی «بازخورد موثر» ویژه مدیران برگزار شد
دوره آموزشی کنترل اسناد هزینه ویژه مدیران برگزار شد
پیاده‌سازی سیستم نوین آموزش زبان انگلیسی در آموزش شرکت ملی نفت