11:391396/12/5

برگزاری بیش از 220 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در شرکت نفت و گاز گچساران

رئیس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت : در سال 96 بیش از 220 هزار و 845نفر ساعت آموزش در اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید حمیدرضا حسینی با تاکید بر ضرورت ارتقاء سطح علمی و کیفی کارکنان صنعت نفت گچساران اظهار کرد: با برنامه ریزی که صورت گرفت از ابتدای امسال تا کنون موفق شدیم 220 هزارو 845نفر ساعت  دوره آموزش ویژه کارکنان این شرکت را برگزار کنیم.

 رئیس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: اداره آموزش این شرکت وظیفه آموزش بیش از 7 هزار نیروی رسمی، قراردادی و پیمانکاری شاغل و همچنین خانواده‌های آنها را بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه دوره هایی مانند رایانه ، زبان خارجه ، ایمنی و بهداشت حرفه ای ، اداری و مدیریتی ، فنی و تخصص و مهارتی،  و معارف اسلامی در اداره آموزش نفت و گاز گچساران برگزار شده است، اظهار کرد: با این آمار شرکت گچساران به عنوان یکی از شرکت‌های پیش‌رو در زمینه آموزش نیروی انسانی در سطح شرکت‌های تابعه مناطق نفت‌خیز شناخته می شود .

رئیس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه آموزش در هر سازمانی یکی از ارکان اساسی تحول ساختاری است عنوان کرد:در سال 96 بیش از 3سمینار تخصصی و 7سمینار عمومی با حضور اساتید صاحب نام کشوری در اداره آموزش نفت گچساران برگزار شد.

وی تصریح کرد: اداره آموزش صنعت نفت همچنین در راستای تعامل با دانشگاههای کشور ، پذیرای تعداد 801 نفر از دانشجویان و موسسات آموزشی در سال 96 به عنوان کارآموز بوده است .

حسینی در پایان نظارت بر فعالیت های آموزشی در 6 مجتمع غیرانتفاعی مدارس صنعت نفت را در راستای خدمت رسانی به کارکنان این شرکت عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر بیش از 1291 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در این مدارس مشغول تحصیل هستند.

شماره خبر: 21001/3

کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، آموزش
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


دوره آموزشی «بازخورد موثر» ویژه مدیران برگزار شد
پیاده‌سازی سیستم نوین آموزش زبان انگلیسی در آموزش شرکت ملی نفت
سهم قابل‎توجه شرکت گچساران در طرح توسعه ۲۸ مخزن مناطق نفت‎خیز جنوب