13:251391/3/16
در سال تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی صورت گرفت؛
ایجاد پنج کارگروه ویژه برای توسعه ساخت داخل در نفت و گاز زاگرس جنوبی

مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از ایجاد پنج کارگروه ویژه به منظور شناسایی منابع داخلی و توسعه ساخت داخل در این شرکت خبر داد.


ابوالحسن محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اظهار داشت: پیرو تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری تحت عنوان سال "تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی"، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نسبت به ایجاد پنج کارگروه ویژه برای شناسایی منابع داخلی و توسعه ساخت داخل در این شرکت اقدام کرده است.
وی با اشاره به خودکفایی 95 درصدی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه خدمات فنی درون چاهی و سرچاهی، تصریح کرد: مصمم هستیم با در پیش گرفتن نگرش تولید ملی، این خودکفایی را به 100درصد افزایش دهیم.
محمدی با بیان اینکه شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی طی سال گذشته، بیش از 10 هزار عملیات اصلاح و تعمیر قطعات را به انجام رسانده است، افزود: در سال 90، توسعه کارگاه های مرکزی و ساخت داخل در این شرکت، شتاب روزافزونی یافت به طوریکه موفق شدیم تولیدات داخلی خود در منطقه آغار و دالان را در نمایشگاهی عرضه کنیم.
به گفته وی، حرکت هدفمند در مسیر توسعه ساخت داخل بسیار ضروری است و در این راستا، شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی از ابتدای سال جاری و به خصوص در جریان نمایشگاه هفدهم، این مهم را با برنامه ریزی دنبال کرد به طوریکه شرکت های داخلی زیادی را در این نمایشگاه شناسایی کردیم و با انجام مذاکرات مناسب، به نحو مطلوبی از فرصت های خود بهره مند شدیم.   

شماره خبر: 4- 8876 
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ابوالحسن محمدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


زاگرس جنوبی امسال ٤٧ میلیارد متر مکعب گاز تولید کرده است
شرایط سخت مانع استمرار تولید و خدمت‎رسانی نفت و گاز شرق نیست/ تامین داخل 85 درصدی قطعات مورد نیاز
ظرفیت بالای استان فارس برای بومی‎سازی تجهیزات صنعت نفت