13:251391/3/16
در سال تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی صورت گرفت؛
ایجاد پنج کارگروه ویژه برای توسعه ساخت داخل در نفت و گاز زاگرس جنوبی

مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از ایجاد پنج کارگروه ویژه به منظور شناسایی منابع داخلی و توسعه ساخت داخل در این شرکت خبر داد.


ابوالحسن محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اظهار داشت: پیرو تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری تحت عنوان سال "تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی"، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نسبت به ایجاد پنج کارگروه ویژه برای شناسایی منابع داخلی و توسعه ساخت داخل در این شرکت اقدام کرده است.
وی با اشاره به خودکفایی 95 درصدی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه خدمات فنی درون چاهی و سرچاهی، تصریح کرد: مصمم هستیم با در پیش گرفتن نگرش تولید ملی، این خودکفایی را به 100درصد افزایش دهیم.
محمدی با بیان اینکه شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی طی سال گذشته، بیش از 10 هزار عملیات اصلاح و تعمیر قطعات را به انجام رسانده است، افزود: در سال 90، توسعه کارگاه های مرکزی و ساخت داخل در این شرکت، شتاب روزافزونی یافت به طوریکه موفق شدیم تولیدات داخلی خود در منطقه آغار و دالان را در نمایشگاهی عرضه کنیم.
به گفته وی، حرکت هدفمند در مسیر توسعه ساخت داخل بسیار ضروری است و در این راستا، شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی از ابتدای سال جاری و به خصوص در جریان نمایشگاه هفدهم، این مهم را با برنامه ریزی دنبال کرد به طوریکه شرکت های داخلی زیادی را در این نمایشگاه شناسایی کردیم و با انجام مذاکرات مناسب، به نحو مطلوبی از فرصت های خود بهره مند شدیم.   

شماره خبر: 4- 8876 
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ابوالحسن محمدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


2 حلقه چاه منطقه عملیاتی سروستان و سعادت آباد به بهره‎برداری رسید
زاگرس جنوبی امسال ٤٧ میلیارد متر مکعب گاز تولید کرده است
شرایط سخت مانع استمرار تولید و خدمت‎رسانی نفت و گاز شرق نیست/ تامین داخل 85 درصدی قطعات مورد نیاز