11:501390/9/2

زاگرس جنوبی در اجرای 95 درصد از خدمات درون چاهی و سرچاهی خودکفاست

مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار داشت: هم اکنون 95 درصد از خدمات درون چاهی و سرچاهی این شرکت با اتکا به توان داخلی و بدون نیاز به شرکت های خارجی و یا حتی شرکت های داخلی دیگر انجام می شود.


سید ابوالحسن محمدی مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: این شرکت با در اختیار داشتن حلقه چاه های متعدد، حجم عظیمی از وظایف مربوط به خدمات فنی چاه، نگهداری، تعمیر و تجهیز آنها را بر عهده دارد که با همت کارکنان ، 95 درصد از خدمات درون چاهی و سرچاهی با اتکا به توان داخلی به انجام می رسد.
وی با اشاره به روند رو به رشد ساخت و تعمیر قطعات مختلف در کارگاه مرکزی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تصریح کرد: با توجه به افزایش توان داخلی سازی در شرکت، با مشکلات ناشی از کمبود قطعه مواجه نمی شویم.
محمدی، افزایش توان ساخت داخل را راهکاری برای بی اثرسازی تحریم ها دانست و متذکر شد: علاوه بر این، نمی توان صرفه اقتصادی قابل توجه رویکرد داخلی سازی را در شرکت نادیده انگاشت.
وی با اشاره به انجام فعالیت های گسترده این شرکت در حوزه عملیات تعمیرات اساسی طی نیمه اول سال جاری، خاطرنشان کرد: تعمیر مراکز تفکیک و جمع آوری در مناطق نار و کنگان، آغار و دالان و پارسیان، تعمیر ایستگاه تقویت فشار گاز نار و تعمیرات گسترده خطوط لوله از جمله اقدامات این شرکت در سال جاری بوده که بستر را برای افزایش تولید گاز در زمستان به خوبی فراهم کرده است.            
 
شماره خبر: 4- 7789
کلمات کليدي
شرکت زاگرس جنوبی، خدمات درون چاهی و سرچاهی، ابوالحسن محمدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


شرایط سخت مانع استمرار تولید و خدمت‎رسانی نفت و گاز شرق نیست/ تامین داخل 85 درصدی قطعات مورد نیاز
اعلام آمادگی نفت و گاز شرق برای همکاری با پارک های علم و فناوری
نوسازی تجهیزات و استفاده از فناوری‌های نوین HSE در زاگرس جنوبی