10:321397/10/19
نشست هم اندیشی و هم افزایی استفاده از توان سازندگان برگزار شد
اعلام حمایت متن از توان سازندگان داخلی/ کمیته سنجش توانمندی سازندگان داخلی تشکیل می شود

نشست هم اندیشی و هم افزایی استفاده از توان شیرسازان داخلی صنعت نفت با حضور مدیرعامل شرکت متن برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی در نشست هم افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت شیر سازان داخلی کشور با تاکید بر شناسایی نیازها و موانع و بررسی و ارائه راهکار برای حل مشکلات، گفت: شرکت متن فارغ از هرگونه شعار زدگی، تلاش می کند تا ضمن برطرف کردن موانع و تسهیل مسیر برای توسعه میدان های غرب کارون از توان سازندگان ایرانی استفاده کند.

دهقانی افزود: با در نظر گرفتن سیاست های کشور در توسعه میدان های نفتی که یک نظام آرمان‌گرا و ایدئولوژیک است، باید با تلاش هر چه بیشتر، کشور را از شکنندگی اقلام و اجزای گلوگاه های استراتژیک مصون بداریم و با سرلوحه قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به مسیر خود ادامه دهیم.

وی حمایت از افزایش سهم تولید داخل در اجرای پروژه های صنعت نفت را امری واجب و ضروری خواند و گفت: در این راستا در شرکت متن کمیته ای تشکیل می شود که سازندگان داخلی می توانند توانمندی‌های خود را به درستی ارائه دهند؛ ما نیز با بهترین شیوه ممکن از این توانمندی‌ها در پیشبرد اهداف استراتژیک میدان های نفتی استفاده خواهیم کرد.

دهقانی با بیان اینکه توان بالقوه و عملیاتی پیمانکاران در اجرای پروژه های صنعت نفت در کمیته حمایت از توان داخل شرکت متن با نظارت واحد مهندسی نفت با رعایت استانداردهای لازم، سنجیده می شود، گفت: تمام تلاش متن در این خصوص استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن است.

وی خلق ارزش و ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال‌زایی در صنعت نفت را نتیجه حمایت از توان داخل دانست و گفت: صنایع وابسته به نفت با همراهی صنعت نفت قدرت خلق ارزش، درآمد ملی، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری را خواهند داشت و تمام تلاش شرکت متن در این خصوص حمایت از این اصل با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری هر چه دقیق تر است.

گفتنی است در پایان این نشست، مدیران عامل شرکت‌های شیرساز داخلی پیشنهادات کاربردی خود را در راستای برقراری همکاری هدفمند، منسجم و برنامه‌ریزی شده با شرکت متن در خصوص تأمین کالاهای مورد نیاز این شرکت بیان کردند.

1/25752

کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید