13:201397/10/16

بررسی زمینه‎های همکاری مشترک نفت و گاز اروندان و مدیریت اکتشاف

زمینه‎های همکاری مشترک مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت و گاز اروندان با هدف همکاری در پروژه‌های عملیاتی و تبادل اطلاعات علمی و فنی بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست مشترک مدیران این مدیریت اکتشاف و شرکت نفت و گاز اروندان زمینه‎های همکاری متقابل بررسی شد.

همکاری در طراحی چاه و مراحل حفاری با اهداف مشترک اکتشافی - تولیدی، آمادگی مدیریت اکتشاف برای تحدید، توصیف و برطرف کردن ابهام‎های میدان‌های در حال تولید شرکت نفت و گاز اروندان، برنامه‌ریزی برای تحویل چاه‌های اکتشافی و تکمیل آنها به عنوان چاه تولیدی و تبادل اطلاعات اکتشافی و تولیدی در پروژه‌های در حال اجرا از جمله محورهای بررسی شده در این نشست بود.

بر این اساس، مدیریت اکتشاف از سال ۹۵ تاکنون همکاری و گسترش همکاری‌های علمی، فنی و عملیاتی با شرکت‌های بهره‌برداری و تولیدی را در دستور کار خود قرار داده و به این منظور تفاهم‎نامه‌هایی نیز با شرکت‌های تولیدی، توسعه‌ای و علمی مانند پژوهشگاه صنعت نفت، فلات قاره، نفت مرکزی و ... امضا شده است و موقعیت‌های چشمگیری نیز در کاهش هزینه‌ها، تسهیل امور و هماهنگی بیشتر در پروژه‌ها و هم‌افزایی علمی- فنی و افزایش بازدهی کارها نصیب طرفین و صنعت نفت کشور شده است.

2/25721
کلمات کليدي
مدیریت اکتشاف، شرکت نفت و گاز اروندان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


صنعت نفت با تمام توان در کنار مردم ایستاده است
خدمت‎رسانی شرکت اروندان به مناطق سیل‎زده غرب کارون ادامه دارد/ پایش عملیات با تشکیل ستاد شبانه‎روزی مدیریت بحران
تداوم پشتیبانی شرکت نفت و گاز اروندان از مناطق سیل‌زده
  • 1398/1/17 شنبه تداوم پشتیبانی شرکت نفت و گاز اروندان از مناطق سیل‌زده
    پیرو تأکید وزیر نفت مبنی بر انجام اقدام‌های لازم و پیشگیرانه به‌منظور حفاظت از تأسیسات صنعت نفت و نیز امدادرسانی به هموطنان ساکن در مناطق سیل‌زده، با دستور مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان کمیته بحران این شرکت اقدام‌های موثر و بیشتری را در دستور کار خود قرار داده است.