17:481397/10/1
استاندار خوزستان تاکید کرد:
استفاده بهینه از ظرفیت‎های ملی حفاری با صدور خدمات تخصصی به خارج از کشور

استاندار خوزستان اظهار کرد: شرکت ملی حفاری ایران باید به تدریج با صدور خدمات فنی تخصصی و مهندسی خود به خارج کشور، زمینه ارزآوری را فراهم و از پتانسیل‎های موجود خود استفاده بهینه به عمل آورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا شریعتی امروز (شنبه، اول دی‎ماه) در آیین گرامیداشت سی و نهمین سالگرد تاسیس این شرکت، این مناسبت را به کارکنان ملی حفاری تبریک گفت و افزود: تلاشگران صنعت حفاری با کار شبانه‎روزی و پاسخگویی به موقع به نیازهای صنعت نفت، فعل توانستن را تحقق بخشیدند.

وی افزود: شرکت ملی حفاری با توجه به غنای علمی، دانش فنی و بهره‎مندی از کارشناسان مجرب نقش مهمی در تولید نفت کشور بر عهده دارد و این مایه مباهات است.

استاندار خوزستان با اشاره به خدمات شرکت ملی حفاری به صنعت نفت ایران گفت: چابک‎سازی این شرکت، توان رقابت آن را در سطح بین‎المللی افزایش می‎دهد و جایگاهش را در این عرصه تثبیت می‎کند.

شریعتی اظهار کرد: مجموعه ملی حفاری به موازات کار و تلاش در زمینه حفر چاه‎‏های نفت و گاز و خدمات تخصصی مرتبط با این صنعت، در مسیر بومی‎سازی قطعات و تجهیزات مورد استفاده نیز با سازندگان و صنعتگران داخلی، خاصه در استان تعامل و همکاری دارد.

وی گفت: تولید تجهیزات درون‎چاهی در نتیجه هم‎افزایی میان صنعت نفت با دانشگاه شهید چمران اهواز و تولید مته حفاری در تعامل با جهاد دانشگاهی، نمونه‎هایی از  دستاورد این همکاری‎هاست که انتظار می‎رود استمرار داشته باشد.

این مقام مسئول افزود: شرکت ملی حفاری ایران باید به تدریج با صدور خدمات فنی تخصصی و مهندسی خود به خارج کشور، زمینه ارزآوری را فراهم و از پتانسیل‎های موجود خود استفاده بهینه به عمل آورد.

شریعتی به برنامه توسعه میادین نفتی در غرب کارون و همچنین برنامه نگهداشت و حفظ تولید میادین نفتی که بخش قابل توجهی از آن در استان خوزستان است، اشاره و اظهار کرد: شرکت ملی حفاری می‎تواند در اجرای پروژه‎های حفاری در این بخش ها به خوبی ایفای نقش کند.

2/25634

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، استاندار خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


صرفه‌جویی ۷۷ کیلو وات برق در ساعت در شرکت ملی حفاری ایران
منشور حسابرسی داخلی شرکت ملی حفاری تصویب شد
ضرورت توجه ویژه به انضباط مالی و اداری در شرکت ملی حفاری