09:251397/10/1

افزایش بهره‎وری و تولید تکنولوژی‎های جدید؛ اولویت پژوهشی مناطق نفت‎خیز جنوب

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: افزایش بهره وری، تولید تکنولوژی های جدید و بهبود تکنولوژی های موجود اولویت فعالیت های پژوهشی این شرکت است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی، روز چهارشنبه (۲۸ آذرماه) در آیین گرامیداشت هفته پژوهش گفت: پژوهش شالوده همه کارهاست و هزینه آن نیز نوعی سرمایه‌گذاری است، اما باید به سمت و سویی برویم که اجرای پروژه‌های پژوهشی اهداف سازمان را محقق کند.

وی افزود: با وجود این‌که صنعت نفت یک صنعت بین‌المللی است، اما باید بخش‌هایی از آن مطابق با شرایط مناطق نفت‌خیز بومی‌سازی شود، بنابراین رویکردی که مناطق نفت‌خیز جنوب دارد و در گذشته نیز بوده، استفاده از امور پژوهشی برای خلق فناوری‌های نو است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه تاکنون در صنعت نفت به‌ویژه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب فعالیت‌های بسیار مهمی در حوزه پژوهش انجام شده است، گفت: با همکاری کارشناسان این شرکت رویکرد جدیدی در حوزه پژوهش تدوین شده است تا فرآیند تصویب خواهی پروژه‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

وی تاکید کرد: دانشگاه‌ها و مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان در استان‌های نفت‌خیز کشور دارای ظرفیت‌های زیادی هستند که این ظرفیت در کمتر جایی وجود دارد و از همه آنها برای همکاری با این شرکت دعوت به عمل می‌آید.

3/25585

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، هفته پژوهش
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بررسی روند همکاری مناطق نفت‌خیز جنوب و پتروشیمی بندرامام
ساخت مشعل بدون دود برای نخستین بار در مناطق نفت‎خیز جنوب
مشارکت مناطق نفت‎خیز جنوب در تخليه آب مزارع روستاهای سوسنگرد