11:241397/9/19
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:
اولویت شرکت متن استفاده از توان سازندگان داخلی است

مدیرعامل شرکت متن اولویت این شرکت را استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی اعلام کرد و گفت: با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری دقیق، امکان تهیه و تولید کالاهای مورد نیاز صنعت نفت در داخل کشور امکان‌پذیر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی در نشست هم‌افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت پمپ سازان داخلی گفت: با رعایت برنامه زمانبندی واستانداردهای مورد نیاز شرکت متن بنا به شرایط خاص و درخواست هر پروژه، اولویت سفارش از پمپ‌سازان داخلی است.

دهقانی، صداقت کاری را یکی از مهمترین ارکان حفظ ارزش‌های اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور خواند و گفت: با توجه به شرایط خاص کشور، حمایت از افزایش سهم تولید داخل امری حیاتی است.

وی ادامه داد: همه ما در برابر آینده کشور مسئول هستیم و به یقین ‎می توانیم میزان وابستگی به شرکت‎های خارجی را کاهش دهیم و فشار تحریم‌ها را مهار کنیم.

وی روزآمد شدن پمپ‌های درون‎ چاهی و دیگر اقلام موردنیاز پروژه ‎های شرکت متن را موضوعی مهم و ضروری برشمرد و گفت: به‎ منظور حمایت از ساخت داخل باید با همراهی یکدیگر، تلاش و ارزیابی هر چه دقیق ‎تر و رعایت سیاستگذاری‌ها و استانداردهای لازم، نقاط قوت، ضعف و روند اجرای کار ارزیابی شود.

1/21552

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
تورج دهقانی، پمپ سازان داخلی، شرکت متن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


ظرفیت تولید نفت از میدان مشترک یاران جنوبی افزایش یافت
تولید نفت آزادگان جنوبی 50 هزار بشکه افزایش می‎یابد/ برنامه‎ریزی برای افزایش تولید مرحله‎ای از میدان‎های غرب کارون
حضور فعال شرکت متن در مهار سیل استان خوزستان