11:241397/9/19
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:
اولویت شرکت متن استفاده از توان سازندگان داخلی است

مدیرعامل شرکت متن اولویت این شرکت را استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی اعلام کرد و گفت: با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری دقیق، امکان تهیه و تولید کالاهای مورد نیاز صنعت نفت در داخل کشور امکان‌پذیر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی در نشست هم‌افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت پمپ سازان داخلی گفت: با رعایت برنامه زمانبندی واستانداردهای مورد نیاز شرکت متن بنا به شرایط خاص و درخواست هر پروژه، اولویت سفارش از پمپ‌سازان داخلی است.

دهقانی، صداقت کاری را یکی از مهمترین ارکان حفظ ارزش‌های اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور خواند و گفت: با توجه به شرایط خاص کشور، حمایت از افزایش سهم تولید داخل امری حیاتی است.

وی ادامه داد: همه ما در برابر آینده کشور مسئول هستیم و به یقین ‎می توانیم میزان وابستگی به شرکت‎های خارجی را کاهش دهیم و فشار تحریم‌ها را مهار کنیم.

وی روزآمد شدن پمپ‌های درون‎ چاهی و دیگر اقلام موردنیاز پروژه ‎های شرکت متن را موضوعی مهم و ضروری برشمرد و گفت: به‎ منظور حمایت از ساخت داخل باید با همراهی یکدیگر، تلاش و ارزیابی هر چه دقیق ‎تر و رعایت سیاستگذاری‌ها و استانداردهای لازم، نقاط قوت، ضعف و روند اجرای کار ارزیابی شود.

1/21552

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
تورج دهقانی، پمپ سازان داخلی، شرکت متن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


راه‎اندازی دومین پست برق از طرح نیروگاه غرب کارون
بهره‎برداری از 2 پروژه طرح نیروگاه غرب کارون
ضرورت همفکری و تلاش همگانی برای دستیابی به اهداف توسعه‎ای