13:221397/9/13

گسترش همکاری‎های مشترک شرکت متن و موسسه مطالعات انرژی

شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و موسسه مطالعات بین المللی انرژی با محوریت گسترش ارتباطات و تعاملات در حوزه آموزش و پژوهش همکاری مشترک خود را آغاز کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت متن در نشست مشترک با علی مبینی دهکردی؛ رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی با محوریت گسترش ارتباطات و تعاملات در حوزه آموزش و پژوهش، نقش دستاوردهای حاصل در رشد و بالندگی کارکنان شرکت متن را مهم خواند و گفت: ارتباط و تعامل با مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی باید از طریق برگزاری نشست‌های دو جانبه و مشترک افزایش یابد تا از این طریق ضمن پاسخگویی به اولویت‌ها و نیازهای آموزشی و پژوهشی موجود، شاهد پیشرفت در زمینه‌های تخصصی و فنی این شرکت نیز باشیم.

تورج دهقانی، برگزاری نشست‌های این چنینی را فرصتی مغتنم بر شمرد و بر لزوم تقویت ارتباطات و تعاملات بین مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی و شرکت مهندسی و توسعه نفت در حوزه های آموزشی و پژوهشی تأکید کرد.

وی ضمن تشریح نیازهای آموزشی و پژوهشی شرکت مهندسی و توسعه نفت، ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری مشترک و اثربخش، زمینه و بستر لازم برای رفع نیازها و تقاضاهای موجود از طریق توانمندی‌ها و ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی مؤسسه ایجاد شود و همکاری‌های مشترک دوجانبه تقویت و توسعه یابد.

رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی نیز با بیان اینکه دانش یک عامل کلیدی و یک دارایی استراتژیک برای نوآوری و بهبود و توسعه در صنعت نفت و گاز است، گفت: همکاری های مشترک بین مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی و شرکت متن می تواند عاملی مؤثر و تعیین کننده در بهبود عملکردهای جاری باشد.

مبینی دهکردی افزود: مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی با توجه به برخورداری از پتانسیل ها و ظرفیت‌های قابل توجه می‌تواند پاسخگوی نیازهای در حال رشد شرکت متن در حوزه «آموزش و بهسازی نیروی انسانی» و «مطالعات و پژوهش های کاربردی» و در مجموع تعامل و همکاری دو مجموعه باشد.

در ادامه نشست، معاون آموزشی مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی، گزارش جامعی از وضعیت موجود آموزش پیمانکاران صنعت نفت و گاز جهان و وضعیت مطلوب آینده، ارائه داد و به چالش‌ها و محدودیت های فرا روی صنعت نفت در سالیان آتی در حوزه نیروی انسانی ماهر و متخصص اشاره کرد.


1/22019
 
کلمات کليدي
تورج دهقانی، علی مبینی دهکردی، موسسه مطالعات بین المللی انرژی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


پایان طراحی اولیه مخازن ذخیره‎سازی نفت‎‏خام جاسک تا خردادماه امسال
کاهش محدود تولید نفت غرب کارون با هدف حفظ الزام‌های زیست محیطی
تولید نفت آزادگان جنوبی 50 هزار بشکه افزایش می‎یابد/ برنامه‎ریزی برای افزایش تولید مرحله‎ای از میدان‎های غرب کارون