17:381397/8/14

افتتاح مدرسه روستای منیثره به همت شرکت نفت و گاز کارون

دبستان سه کلاسه مالک اشتر روستای منیثره بخش غیزانیه به همت بسیج سازندگی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون، بازسازی و افتتاح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن دهانزاده، مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون یکشنبه (۳ آبان ماه) در آیین افتتاح مدرسه روستای منیثره، ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به ضرورت توسعه پایدار اشاره کرد و گفت:‌ فعالیت‎های این شرکت همسو با مسئولیت‎های اجتماعی انجام می‎شود و با توجه به این‎که ماموریت اصلی ما تولید نفت و گاز است، اما خدمات قابل توجهی درباره عمران مناطق پیرامونی انجام شده است.

وی بر توسعه روستایی، توأمان با توسعه شهری تاکید و اظهار کرد: این شرکت در زمینه کمک به توسعه فضاهای آموزشی محیط پیرامون تاسیسات در مناطق روستایی فعالیت‎های زیادی انجام داده که بازسازی این مدرسه به همت بسیج سازندگی از آن جمله است.

وی افزود:‌ به تازگی مدرسه ۶ کلاسه جهاد مشرحات افتتاح شده و ۲ مدرسه دیگر نیز در روستاهای مجاور تاسیسات در شرف تجهیز است که تا دو هفته آینده تکمیل می‌شود.

دهانزاده یادآور شد: این شرکت بابت فعالیت‎های نیمه نخست امسال، ۲۶۰ میلیارد ریال به امور مالیاتی پرداخت کرده است.

در ادامه، عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، اهداف بسیج را خدمات‎رسانی به روستاهای محروم برشمرد و اظهار کرد:‌ نیروهای بسیجی با پشتیبانی شرکت‎های بهره‎برداری نفت و گاز کارون و مارون خدمات قابل توجهی در زمینه توزیع نوشت‎افزار و ساخت، توسعه و تجهیز مدارس و مساجد روستاهای شهرستان اهواز، رامشیر و شادگان ارائه داده‎اند که ارزش آنها در سال گذشته بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و در نیمه نخست امسال ۲۷ میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: این خدمات بر اساس تعهد صنعت نفت در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی است که جای تشکر دارد.

فتح‎اله گشتاسبی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون درباره پروژه بازسازی و تجهیز مدرسه مالک اشتر منیثره گفت: این مدرسه وضعیت نامناسبی داشت و به همت نیروهای داوطلب بسیج سازندگی شرکت کارون و حمایت مدیرعامل و سایر بخش‎های شرکت بازسازی شد.

وی هزینه بازسازی این مدرسه را ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: با احتساب بازسازی از سوی نیروهای داوطلب، رقمی بالغ بر یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال صرفه‌جویی شده است.

2/25381

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز کارون، مدرسه، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 افتتاح دبستان 12 كلاسه مجموعه 2000 واحدی نفت اهواز
اجرای طرح آبرسانی به نخلستان‌های شادگان با مشارکت مناطق نفت‎خيز جنوب
نتایج درخشان کنکوری‎های پارس‎جنوبی و غرب‎کارون با حمایت وزارت نفت