14:051397/7/17

تمدید فراخوان ارزیابی و توسعه روسای دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت

فراخوان ارزیابی و توسعه روسای دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت که از سوی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت اعلام شده بود تا 25 مهرماه تمدید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در فراخوان طرح ارزیابی و توسعه دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت که از سوی مرکز توسعه مدیریت این صنعت اعلام شده، آمده است: همه کارکنان رسمی، قرارداد مدت معین و مدت موقت واجد شرایط می‎توانند تا تاریخ 25 مهر 1397 با مراجعه به سامانه portal.nioc.ir نسبت به ثبت‎نام اقدام کنند.

سکونت در تهران، حداکثر سن ۴۰ سال، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و حداقل سه سال سابقه کار در صنعت نفت به عنوان شرایط اولیه ثبت‎نام در این سامانه عنوان و در بخش مهارت‎های مورد نیاز، به مهارت‎هایی از جمله زبان انگلیسی در سطح چهار مهارت (Intermadiate)، مهارت رایانه (آشنایی با مبانی رایانه، استفاده از اینترنت و توانایی کار با نرم‎افزارهای Word، Windows در حد خیلی خوب، توانایی کار با نرم‎افزارهای Excel و Powerpoint در حد خوب و مهارت تایپ در حد خیلی خوب)، مهارت دفتری، مهارت انجام مکاتبات اداری و آشنایی با امور دفتری و ثبت، بایگانی، چاپ و ارسال اسناد اداری و ... اشاره شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‎توانند به سایت مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت به نشانی Http://cipmd.mop.ir یا Http://portal.nioc.ir مراجعه کنند.

کلمات کليدي
فراخوان، مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


اعلام فراخوان شناسایی رئیس دفتر معاونان و مشاوران وزیر نفت
فراخوان نیازهای پژوهشی سال 1397 شرکت ملی حفاری اعلام شد
تمدید فراخوان طرح ارزیابی و توسعه مدیر مالی در صنعت نفت