فرهنگی-ورزشی


10:051397/9/6
مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت برگزار شد

همزمان با هفته بسیج، صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ همزمان با هفته بسیج و سالروز فرمان تاریخی امام خمینی در خصوص تشکیل سازمان بسیج مستضعفین،‌ صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت امروز (سه شنبه 6 آذرماه) با حضور صدها نفر از بسیجیان وزارت نفت و شرکت های اصلی و فرعی زیرمجموعه آن برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمع چند صد نفری بسیجیان و کارکنان وزارت نفت و شرکت های اصلی و فرعی تابعه برگزار شد، سرهنگ عاشوری فرمانده بسیج ادارات تهران از مقابل یگان های مستقر در محوطه وزارت نفت سان دید.

در ادامه، فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت نیز طی سخنانی تغییر ماهیت جنگ سخت افزاری به جنگ نرم افزاری و جنگ فرهنگی را از جمله راهبردهای دشمن در عصر حاضر دانست و خواستار هوشیاری بسیجیان در مقابله با این راهبردها شد.

محمد علی فلاح تاکید کرد:‌ آنچه که هم اکنون می تواند باعث اعتلای نظام اسلامی شود، اعتقاد خالص و تفکر بسیجی است که البته هیچ جناح خاصی نمی پذیرد.

وی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با نگاه ایثارگرانه قوام یافته و به موفقیت های قابل توجهی دست یافته است و لازم است تا این نگاه در میان بسیجیان کشور نهادینه شود.

بنابراین گزارش،‌ صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت صبح امروز (سه شنبه 6 آذرماه) با حضور صدها نفر از بسیجیان وزارت نفت و شرکت های زیرمجموعه آن برگزار شد. کریم زمانی؛ مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و امیر حسین زمانی نیا؛‌ معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت نیز در این مراسم حضور داشتند.

21979/4