15:541394/6/24

مدیر عامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت منصوب شد

بهزاد محمدی به عنوان مدیر عامل جدید و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، سکان هدایت این شرکت را به عهده گرفت.


با مصوبه مجمع عمومی سهامداران شرکت اویک، سید محمود امامزاده که از مهرماه سال ٩٢ مدیر عامل شرکت اویک بود، پس از تصدی امور در یک دوره دو ساله، جای خود را به بهزاد محمدی داد.

بهزاد محمدی از بدو تاسیس شرکت "راه‌اندازی و بهره برداری صنایع نفت" (OICO) به عنوان یکی از شرکت های  گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت، مدیریت آن شرکت را بر عهده داشت، این شرکت اجرای پروژه‌هایی مانند راه‌اندازی و بهره برداری پروژه های فازهای ١٢، ١٧و١٨، ٢٠و٢١ پارس جنوبی، NGL سیری و پالایشگاه پنجم پارس جنوبی  را در کارنامه خود ثبت کرده است.

به موجب مصوبه مجمع عمومی سهامداران شرکت مهندسی و ساختمان نفت ( OIEC)، بهزاد محمدی به عنوان مدیرعامل گروه OIEC در این مجموعه آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت OIEC، محمدی طی ٤ سال حضور در شرکت OICO توانست این شرکت نوپا را به شرکتی شناخته‌ شده در حوزه‌های راه‌اندازی، بهره‌برداری، تعمیر، نگهداری و آموزش در مگاپروژه‌های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بدل کند.


شماره خبر: 2/19295

کلمات کليدي
انتصاب، شرکت OIEC، اویک
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب شد
مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران منصوب شد
فعالیت در قالب GC؛ رویکرد اویک در اجرای پروژه‎های صنعت نفت
  • 1397/12/28 سه‌شنبه فعالیت در قالب GC؛ رویکرد اویک در اجرای پروژه‎های صنعت نفت
    مدیرعامل اویک با اشاره به نقش‌آفرینی این مجموعه در قالب شرکت GC (پیمانکار عمومی) به عنوان رویکرد اصلی اویک در اجرای پروژه‌های صنعت نفت، گفت: اتخاذ این رویکرد سبب افزایش بازدهی، کنترل هزینه‌ها و مدیریت زمان در اجرای پروژه‌ها می‌شود.